Piceri GOLOSA

  • Eksperience Italiane… Vetem te Piceri GOLOSA

    Tek Ish-kineme 17 Nentori

  • Mastershef, picerigolosa

    Staf profesional dhe i perkushtuar

  • Cfare ne gatuajme  eshte dashuri…

Tek ne do te gjeni Ngrohtësi dhe rehati pices tone italiane me furre druri shoqeruar me  me pije te ftohta me miqtë dhe familjaret tuaj tek ne Pizza Golosa

Tek ne do te gjeni dhe do te shijoni gatimet te tjera te shefave tone te guzhines qe do tju mahnisin.

Ambjent i ngohte dhe familjar ku mund te kaloni nje darke te qete

Ne ju sherbejme dhe per evente familjare